Locatie: Paardensportcentrum Riant, Bruggelerweg 4, Beekbergen
Wedstrijdsecretariaat: Korte Nieuwstraat 9, 7311 HW Apeldoorn 
www.rcriant.nl
rcriant@gmail.com
Startlijst  Zondag 11 juni 2017
Gepubliceerd: 10 juni
mobiel nr (alleen op wedstrijddag): 06-23346847
Startgeld € 10,00 per proef
Prijzen Klasse BB bekers en linten
Geldprijzen B/L 1e prijs € 15,00 2de prijs € 12,50 3de prijs € 10,00 4de prijs € 7,50
Geldprijzen M/Z 1e prijs € 25,00, 2de prijs € 20,00 3de prijs € 15,00 4de prijs € 10,00
Losrijden In correct tenue, op aangegeven plaats
Prijsuitreiking In correct tenue, in de foyer van Riant, z.s.m. na einde rubriek
Alle startijden zijn richtlijnen; valt een deelnemer uit, dan schuift het door naar boven, ben op tijd aanwezig.
Deelnemers dienen in het bezit te zijn van een geldige startkaart, paardenpaspoort en vaccinatiebewijs.
Voor alle rubrieken geldt dat per vier deelnemers, of een gedeelte daarvan, ้้n prijs wordt uitgereikt.
In geval van minder dan 4 deelnemers per klasse kunnen verschillende klasses samen gevoegd worden.
Afmelden 8 dagen of korter voor de wedstrijd. Te allen tijde is het startgeld verschuldigd. 
Jury: Mevr. N. van der Velden Jury: Mevr. N. Mecuur
Klasse BB proef 1 proef 2
nr. Ruiter Paard Vader Klasse Vereniging nr.-- tijd nr.-- tijd
1 Iris van Engeland Moon's Diamond   BB n.v.t. 1--10:00 1--10:08
2 Maureen Esselink Muffin   BB n.v.t. 2--10:08 2--10:15
3 Vera Linders Quick van 't Streyehof   BB n.v.t. 3--10:15 3--10:23
4 Paula Hermes Barakah   BB n.v.t. 4--10:23 4--10:30
Jury: Mevr. N. van der Velden Jury: Mevr. N. Mecuur
Klasse B
nr. Ruiter Paard     Vereniging proef 3 proef 4
1 Beike Van der Molen Silver Sandreo B Hippische Vereniging Epe, RV. x 1--10:38
2 Harriet van Osch Follow Me Uphill B RV Levade 2--10:38 2--10:45
3 Salina van de Groep Jitske Leffert 306 B Ruiterclub Riant, RV 3--10:45 3--10:53
4 Elisa Luijken Romar Rico B W.E.T., RV. 4--10:53 4--11:00
5 Maureen Jansen Dani Uptown B Zuidwijk, RV. 5--11:00 5--11:08
6 Lonneke Van Urk Lyendroretto Lyjanero B Nunspeetse Ruiterclub, RV. 6--11:08 6--11:15
PAUZE
Jury: Mevr. N. van der Velden Jury: Mevr. N. Mecuur
Klasse L1  proef 7 proef 8
nr. Ruiter Paard     Vereniging nr.-- tijd nr.-- tijd
1 Petra Elzer Flamboyant Citango L1 IJsselruiters, RV. 1--11:30 1--11:38
2 Veroniek Pieper Talentino Highline L1 RV Spreng 2--11:38 2--11:45
3 Weronika Zuraw DOMINO Sapiecha L1 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 3--11:45 3--11:53
4 Lisanne Van Lint Tulineke Travolta L1 Maarnse Bergruiters, RV. 4--11:53 4--12:00
5 Saskia De Bruyn Sem Mondriaan L1 Betuwe, RV. 5--12:00 5--12:08
6 Heleen Deelstra Prosecco Gribaldi L1 Ruiter Club Riant, RV. 6--12:08 6--12:15
7 Jasmijn de Beer Falko's Future Andretti L1 HV. De Cannenburgh, RV. 7--12:15 7--12:23
8 Elisa Luijken Bijou - M Ustinov L1 W.E.T., RV. 8--12:23 8--12:30
9 Liette Loeffen - Tax Hamilton Cassini Boy Junior L1 Jeanne D'arc, RV. 9--12:30 9--12:38
10 Petra Postma Atile Celano L1 Zuidwijk, RV 10--12:38 10--12:45
11 Mickey Van Werven Gemilly-h Ultimo L1 WWNA, RV. 11--12:45 11--12:53
12 Larissa Van der Gronden Chacha Toronto L1 WWNA, RV. 12--12:53 12--13:00
Jury: Mevr. N. van der Velden Jury: Mevr. N. Mecuur
Klasse L2 proef 11 proef 12
1 Ron Lentink Dakar H Sandreo L2 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 13--13:00 13--13:08
2 Annemiek Bloemendaal FRESIA-A Odermus R L2 Nunspeetse Ruiterclub, RV. 14--13:08 14--13:15
3 Debby Gerritsen Zazoe -- L2 Veluwezoom (HSV), RV. 15--13:15 15--13:23
4 Nandia Hendriks Dante Wynton L2 Spreng (PPSV), RV. 16--13:23 16--13:30
Jury: Mevr. H. van Harselaar Jury: Mevr. P. Duijkers
Klasse M1 en M2 proef 15 proef 16
nr. Ruiter Paard Vader  Klasse Vereniging nr.-- tijd nr.-- tijd
1 Chantal Van Roekel e-casco cvr Woodstock M1 Nieuwe Heuvel, RV. 1--13:38 1--13:45
2 Fleur Berentsen Fantasia Bella LL Ultimo M1 Hoefslag, RV. 2--13:45 2--13:53
3 Inge Everhard Blue Bay Urano M. M1 IJsselruiters, RV. 3--13:53 3--14:00
4 Elise Ten Bosch - Balk Galli๋r Obelisk M1 Hoefslag, RV. 4--14:00 4--14:08
5 Josanne Jager Dimaco YES Sorento M1 Hoevenruiters Over Betuwe, RV 5--14:08 5--14:15
6 Jacqueline Reinders Celeste Timor M1 HV. De Cannenburgh, RV. 6--14:15 6--14:23
7 Fleur Bakker Ceasar Tropolino M1 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 7--14:23 7--14:30
8 Tamara Ploeg Doneur Timeless M1 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 8--14:30 8--14:38
9 Dorothy Van Leeuwen Epke San Amour M1 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 9--14:38 9--14:45
  proef 18 proef 19
10 Martijn Koldenhof Woodstock Riverman M2 WWNA, RV. 10--14:45 10--14:53
11 Denise Vonk Turion K Osmium M2 HV. De Cannenburgh, RV. 11--14:53 11--15:00
12 Liset Jans Zoa Flemmingh M2 WWNA, RV. 12--15:00 12--15:08
13 Marijke Van Beek Wonderwoman Pharaon (el Loquillo) M2 Ruiter Club Riant, RV. 13--15:08 13--15:15
RINGEN OMLEGGEN
Jury: Mevr. H. van Harselaar Jury: Mevr. P. Duijkers
Klasse Z1 en Z2 proef 23 proef 24
nr. Ruiter Paard     Vereniging nr.-- tijd nr.-- tijd
1 Erika Wijlhuizen Brunette Trento B Z1 Bemmel e.o., RV. 1--15:30 4--16:00
2 Lisa de Graaf Bright-Lingh Lingh Z1 Srjv. Groenendaal, RV. 2--15:38 2--15:45
3 Meerte Hekking Fassada Johnson Z1 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 3--15:45 3--15:53
4 Sandra Jansen - Tuinman Waitanghi Rousseau Z1 IJsselruiters, RV. 4--15:53 1--15:38
5 Jeanine Hoogendoorn Aniko Kisasszony Houston Z1 Mosselruiters, RV. 5--16:00 5--16:08
6 Els Stein Zibor Rousseau Z1 Hobby-horse (HV), RV. 6--16:08 6--16:15
7 Helena van Leeuwen Antje R.   Z1 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 7--16:15 7--16:23
            proef 27 proef 28
8 Eddy Leenders Banyuls Vivaldo Z2 Jeanne D'arc, RV. 8--16:23 8--16:30
9 Dolf Ter Horst La Rubia Koss Z2 Nunspeetse Ruiterclub, RV. 9--16:30 9--16:38
10 Fenneke Dikken Seren's Rumira's Spielberg Z2 Zuidwijk, RV. 10--16:38 10--16:45
11 Ciska Onstein Manou V. Geestdorp Nanno 372 Z2 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 11--16:45 11--16:53





-/-